Turistický průvodce penzionu Starý mlýn

Pro hosty našeho penzionu jsme zpracovali vlastního turistického průvodce, který Vás blíže seznámí s nejznámějšími místy Českosaského Švýcarska. Do tohoto průvodce jsme pro Vás zařadili několik turistických tras, které byste dle našeho názoru neměli vynechat. Dále jsme pro Vás vybrali různé turistické cíle, atrakce, kam se vydat za kulturou, kam zajet na dobrou večeři, kde se v létě vykoupat atd. Zkrátka jsme se snažili dát dohromady veškeré informace, které jsou pro aktivně strávenou dovolenou důležité. Doufáme, že Vám těchto pár stránek pomůže zpříjemnit dny, které v našem penzionu prožijete.

V průvodci je každá trasa rozepsána zvlášť, Pro lepší orientaci na výletě a pro lepší prostudování jsme ke každé trase přidali QR kód, který když si načtete do chytrého telefonu, zobrazí se Vám mapa výletu. Stačí si jen stáhnout aplikaci mapy.cz a jakoukoli čtečku QR kódů. Obě aplikace jsou ke stažení zdarma.

Přejeme plno krásných zážitků a místního objevování. :-)

 

Turistického průvodce stáhnete zde

 

Pro jeho otevření je vyžadován kód, který sdělujeme po uhrazení zálohové platby a je napsán ve voucheru na ubytování. 

 

Turistický průvodce je chráněn autorským zákonem. Dle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském § 30. Jeho kopírování, šíření či následné použití ke komerčním účelům je trestné!

 

 

Kontakty

Jetřichovice 147
407 16 Jetřichovice
Česká Republika

+420 720 638 638

+420 774 343 431

 

E-mail:
starymlyn.jetrichovice@seznam.cz

Web:
www.starymlynjetrichovice.cz

 


Dárkové poukazy

Facebook

 

Turistický průvodce penzionu Starý mlýn

^